Moja stylistka zmieniła moje życie

http://zombieland.pl
Stosunkowo niedługo moim przerażającym witalnym szkopułem są kreacje. Mam potężny ambaras z odpowiednim wdzianiem się do pracy czy na zebranie. Za każdym razem mniemałam, iż mam gust jednak okazuje się odmiennie. Wsio ruszyło się od tragedii na rozdaniu nagród u mnie w firmie. Włożyłam nieodpowiednie spodnie do kiecki i komentatorzy okropnie mnie obśmiali. Nagle się dowiedziałam, iż jestem najgorzej przyodzianym pracownikiem i przynoszę obciach swojej jednostce. Przybyło do tego, iż nawet pożądali oddawać głos za wypchnięciem mnie z roboty…
ubrania
Na fart historyjka skończyła się szczęśliwie. Zadzwoniłam do doradcy mody w Warszawie i ofiarowałam się w jej grabie. Czuję się zobowiązana przyznać, iż jestem ujęta z jej pomocy. Od momentu tamtego spotkania wiem wszystko o sobie. Przyuczyłam się jakie barwy ze sobą scalać i z jakiej przyczyny. Czuję się o wiele mocniejsza i w wyższym stopniu usatysfakcjonowana.
stylizacjaW pracy otrzymałam awans i nagle zostałam doceniona
przez kolegów. Czas na inną opowieść. Mój partner miał pokrewną historię. Jest futbolistą i kiedyś na sparingu założył koszulkę przeciwnej drużyny… Został wywrócony z pracy, a my trafiliśmy do rynsztoku. Przyjemnie rozpamiętuję tamte czasy. Łowienie kaczek w Wiśle i rekwirowanie pieczywa łabędziom niemało mnie o trwaniu nauczyło. Dziś wiem, że zwyciężę w każdej sprawie nawet w tych najcięższych. Wiele lat temu kupiłam sobie nowiusieńkie portki. Okazało się, że rozmiar był nieadekwatny. Były za ciasne. Zdecydowałam przejść się na pakernię by niedużo odchudzić się.
kobiety
Nareszcie miałam pretekst, bo sztany nadzwyczaj mi się podobały. Przeszłam na dietę, ruszyłam zasuwać i nosić ciężary. Udało mi się osiągnąć cel i schudłam niemal siedem kilogramów. Od tego czasu moje życie uległo surowej zmianie na minus. Czuje się mocna i pociągająca!

Back to top