W jaki sposób nabyć sprzęty do fizykoterapii?

W jaki sposób nabyć sprzęty do fizykoterapii?
Po prawdzie, nie byłem w stanie temu dać wiarę. Otwarłem maila, patrzę, a mój najbardziej wkurzający na Ziemii kierownik napisał: „Wymagam na jutro aparaty do fizykoterapii„. Na litość boską, myślę sobie, jakim cudem ja mógłbym wiedzieć, czym będą przyrządy do rehabilitacji?
Siedziałem cały dzień i rozmyślałem: czym są aparaty do rehabilitacji? Przeszukiwałem wszystkie lektury, czasopisma i wszystko, co wyłącznie paprało się w moim lokum, jakkolwiek nawet w encyklopedii nie znalazłem definicji: aparaty do fizykoterapii. Stało się to poprawdzie tak denerwujące, że na koniec rzekłem: do jasnej ciasnej, zapuszczę Internet, uiszczę opłatę za ten cholerny transfer i znajdę ostatecznie, czym będą te nieszczęsne przyrządy do fizykoterapii!
Jakże rozważyłem, tako i zrobiłem. Uruchomiłem net a w wyszukiwarce wprowadziłem: „urządzenia do rehabilitacji”. Na szczęście zaprezentowały się jednakże setki stron, na których nakreślone nie było credo: „do fizykoterapii”, jakkolwiek „do terapii”!
Po raz kolejny mam kłopot, którego nie zdołam w pojedynkę rozwikłać: czy sprzęty do rehabilitacji oraz do kuracji – to jest synonim?

aparaty do fizjoterapii
Znowu poszukuję w sieci, po raz setny wklepuję „sprzęty do fizjoterapii”, ale wyłączne, co objawia się moim oczom, to nie sprzęty do fizjoterapii, jednakże do terapii. Kasa za transfer płynie jako woda, moja wytrwałość wyczerpuje się, a aparaty bywają taką niewiadomą jako na wstępie. Na brzegu wyczerpania psychicznego decyduję faktycznie wykonać to: zapytam dyrektora, czym będą te aparaty do rehabilitacji i czy oba typy będą identyczne co te drugie.
Staję przed szefem, jestem cały roztrzepany z nerwów oraz pytam się: szefie, co to bywają te sprzęty do fizjoterapii? To jest analogiczne jak do terapii. Szef spogląda na mnie przez chwilę po czym rozpoczyna wrzeszczeć: a skądże mam posiadać wiedzę, co to one są?! Jeślibym wiedział, co to będą urządzenia do fizykoterapii, to samodzielnie bym je sobie znalazł! Zabieraj się stąd i nie wracaj, dopóki nie dostarczysz mi tu czegoś rzeczowego!
W ten właśnie sposób wszelkie te pechowe sprzęty do rehabilitacji okazały się powodem mego nietrafionego pełnienia zobowiązań.

Back to top