Wymarzony domek

Wymarzony domek

Park brzozowy

Proponujemy Państwu powalające, ustronne osiedle siednmiu budynków w miejscu przepięknym, w otoczeniu drzew, niedaleko aglomeracji miejskiej.
Park brzozowy to okolica wspomnianych budowli, osiedle jest niedostępne dla innych, pilnowane przez kamery i ochroniaży.
W parku brzozowym ulokowane są budynki, pomiędzy nimi mamy wielki plac dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, liczne alejki do chodzenia, huśtawki do przelotnego bądź długiego spokoju, dróżki bicykli.
Do każdego z nas budynków zaadoptowany jest ogródek o kubaturze około 40 m2, miejsce w garażu i również miejsce wypoczynkowe.

park brzozowy

Lokalizacja osiedla umożliwia domownikom szybką a także banalną komunikację z centrum miasta oraz z niezliczonymi marketami i galeriami.
Domy znajdują się w typie bliźniaków, to znaczy w tym samym żyją dwie rodziny.
Konstruują się z 2 poziomów, piwnicy i stryszku, na dole przy kuchni i toalet mamy szeroki salon, na górze istnieją trzy pokoje sypialne i dodatkowo pokój na ubrania.Fasady budynków znajdują się kolorowe, wskutek tego całe osiedle, nie zważając na faktu, iż jest zakamuflowane w cudnym lasku, jest wybitnie i olśniewająco kolorowe.

W okolicy osiedla w skweru brzozowym, znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa, oraz przychodnia zdrowia.
Sąsiedztwo osiedla, to urocze zakamarki zielonej natury, między której wolno praktykować przeróżne formy ruchu, jest dozwolone w podobny sposób zachwycać się krasą parku brzozowego.
Blisko osiedla jest nieduży lasek a także malutkie jeziorko, w jakim da się łowić ryby.
Osiedle w parku brzozowym, skierowane jest dla rodzin z dzieciakami albo familji wyczekujących potomstwa. Rekomendowana jest także osobom pożądliwym przebywać w ciszy i zgodzie i również w zielonym ogarnięciu.
Żywimy nadzieję, że zaintrygujemy Państwa propozycją.
Osiedle w skweru brzozowym to oaza wypoczynku i bezpieczeństwa, polecana wyjątkowo, za sprawą firmę.

Back to top